Domov  >> Región Tatry

Penzón u Vierky**

Lokalita:Veľká Lomnica
Región:Tatry, Zamagurie
Okres: Kežmarok
Typ zariadenia:Penzión
Celková kapacita:22 lôžok
Cena od:10,00 € osoba/noc
Kontaktovať ubytovateľa
Obrázok 1
Penzión u Vierky** poskytuje nádherné rodinné ubytovanie obkolesené krásou Vysokých Tatier. Toto nevšedné a príjemné prostredie s vybavením nášho penziónu umožňuje dokonalý relax pre celú Vašu rodinu. Objavte krásu Vysokých Tatier s rodinným Penziónom u Vierky**!
Ubytovanie v moderne zariadených jednolôžkových a dvojlôžkových izbách, priestranných apartmánoch s kuchynkou, ochotný personál, ktorý urobí všetko pre Vašu spokojnosť – to všetko je Penzión u Vierky**. Najvyšší štandard služieb je u nás samozrejmosťou!
Letné prázdniny
Penzión u Vierky** vďaka svojej polohe v blízkosti národného parku Vysokých Tatier uspokojí aj tých najnáročnejších turistov, cyklistov, ale aj hubárov. Títo majú možnosť vybrať si z množstva turistických chodníkov a cyklotrás v okolí Veľkej Lomnice, po ktorých môžu navštíviť nádherné tatranské plesá (Popradské pleso, Velické pleso), Slovenský raj, historické pamiatky (Spišský hrad, srdce mesta Levoča) a mnoho mnoho ďalšieho. Viac informácii o možnostiach letného vyžitia sa dozviete v našom animačnom programe.
Zimné prázdniny
Plánujete v Penzióne u Vierky** stráviť zimné prázdniny? Vynikajúci nápad! Penzión sa nachádza v blízkosti najznámejších tatranských lyžiarskych stredísk, ako aj jedinečnej atrakcie – horskej dráhy Tatra Bob, ktorá je v prevádzke nielen v letných ale aj v zimných mesiacoch. Viac informácii o možnostiach letného vyžitia sa dozviete v našom animačnom programe.
Wifi zona zdarma.

Stravovacie služby:
Reštaurácia v penzióne U Vierky - pripravujeme nielen domáce jedlá podľa tradičných goralských receptúr – bryndzové halušky, bryndzové pirohy, moskole,… ale aj špeciality na grile.

Popis okolia:
Penzión u Vierky** ponúka nádherné ubytovanie priamo v srdci Veľkej Lomnice – malebného mestečka na skok od najkrajšej slovenskej turistickej oblasti – Vysokých Tatier. Nádherná príroda okolia Veľkej Lomnice poskytuje možností športového a rekreačného vyžitia.
Kontaktovať ubytovateľa:
Vaše meno:
Váš email: *)
Správa pre ubytovateľa:
Kontrolné čislo: 27572
Zapíšte číslo: *)

*) povinné údaje
Penzión u Vierky
Školská 276/11
059 52 Veľká Lomnica

Telefón:
+421/52/4561303
+421/907/182567

WWW stránka (nové okno): http://www.penzionuvierky.sk/
Fotogaléria
Obázok 2Obázok 3Obázok 4Obázok 5Obázok 6Obázok 7Obázok 8Obázok 9Obázok 10Obázok 11

Typy izieb: dvojlôžková, trojlôžková, apartmán,
Vybavenie izieb: sat. prijímač,
Spoločenské vyžitie, služby: Živá hudba,
Pre firmy: firemné akcie,
 
© lodge.sk 2002 - 2018