Domov  >> Región Horný Zemplín

RZ Dobranská zátoka

Lokalita:Domaša - Dobrá
Región:Horný Zemplín
Okres: Vranov nad Topľou
Typ zariadenia:Iné...
Celková kapacita:90 lôžok
Cena od:6,60 € osoba/noc
Kontaktovať ubytovateľa
Obrázok 1
Ak Vás chuť po cestovaní, získavaní nových zážitkov a spoznávaní nových miest zavedie na východ Slovenska, príďte si oddýchnuť, či schladiť sa do vôd našej zelenej perly vodnej nádrže Domaša.
Jazero je dlhé 14 km, široké až 4 km s priemernou hĺbkou 25 m. Pri priemernej nadmorskej výške 156m nad morom a teploty od 22 stup. celzia. do 34 stup. celzia. sú vytvorené mimoriadne podmienky na kúpanie, vodné športy a rybolov. V modrozelenej vode s vinikajúcou samočistiacou schopnosťou sa darí asi 23 druhom rýb, najmä kaprovi, štuke, zubáčovi, sumcovi ...
K príťažlivosti Domaše nemalou mierou prispieva aj celková scenérie okolo jej brehov, ktoré lemujú mäkké línie zátok a porastov. Bohaté lesy a rozkvitnuté lúky sú rajom pre hubárov, poľovníkov a milovníkov turistiky a cykloturistiky.

Rekreačné zariadenie Dobranská zátoka leží v tichom prostredí bezprostredné na brehu jazera. Od vodnej hladiny ho delí sýtozelená trávnatá pláž.
Ubytovacia kapacita zariadenia je 90 miest v dvoj a štvorlôžkových izbách, kde štandartnú výbavu vypĺňa umývadlo s teplou vodou a studenou vodou. Sociálne zariadenie a sprchy sú spoločne v dostatočnom množstve na požadovanú kapacitu.

Stravovacie služby:
Strava je podávaná vo vkusne upravenej a priestrannej jedálni s kapacitou 100 miest. Stravovanie je jednotné. Je možné si objednať plnú penziu, polpenziu alebo detské porcie.
Kontaktovať ubytovateľa:
Vaše meno:
Váš email: *)
Správa pre ubytovateľa:
Kontrolné čislo: 87394
Zapíšte číslo: *)

*) povinné údaje
RZ Dobranská zátoka
Domaša - Dobrá
Dobrá

Telefón:
+421/905/226534

WWW stránka (nové okno): http://www.dz.domasa.sk/
Fotogaléria
Obázok 2Obázok 3Obázok 4Obázok 5Obázok 6Obázok 7Obázok 8Obázok 9Obázok 10Obázok 11Obázok 12Obázok 13

Ubytovanie: pri vode,
Typy izieb: dvojlôžková, trojlôžková, Štvorlôžková,
Športové vyžitie: vodné športy,
Pre firmy: firemné akcie,
 
© lodge.sk 2002 - 2018