Domov  >> Región Považie

BASKE VILLA

Lokalita:Trenčianske Teplice
Región:Považie
Okres: Trenčín
Typ zariadenia:Iné...
Celková kapacita:32 lôžok
Cena od:50,00 € osoba/noc
Kontaktovať ubytovateľa
Obrázok 1
Novodobé bonvivánstvo dostáva priestor v Trenčianskych Tepliciach. Oprášme spolu zlaté časy kúpeľníctva, oddýchnime si a objavme veselé a šťavnaté zákutia všetkého, čo život prináša. Vitajte v Baske Villa. V útočisku mestského človeka.

Cez deň si v súkromí vybavte všetko dôležité, piknikujte, prechádzajte sa, cvičte alebo len sŕkajte bublinky pod slnečníkom. Večer si pozrite open-air koncert, film alebo len nebo s nekonečným hviezdnym obsadením.

Našimi stálymi hosťami sú aj slovenskí a českí dizajnéri a umelci. Tí všetci, spoločne s vami, vytvárajú komunitu Baske. Hudobníci u nás hrajú a mixujú playlisty na celý rok. Výtvarníci a sochári zapĺňajú záhradu a steny interiéru. A na strešnej alebo záhradnej terase vždy čaká stojan s plátnom a farbami pre kohokoľvek. Takmer všetko, čo sa vám u nás zapáči, či už je to dizajn, kozmetika alebo umenie si môžete kúpiť v našom koncept store.

Príbeh našej vily
Vily grófa Olivera Selderna boli postavené v roku 1910. Už vtedy boli Trenčianske Teplice vyhľadávaným kúpeľným mestom. Komplex budov Venézia I,II,II mal slúžiť ako letné útočisko pre rodinu a blízkych priateľov grófa. Pestovanie kúpeľníctva počas dňa a dlhohrajúce večierky počas letný

Cenník:
Aktuálny cenník nájdete vždy na našom webe https://www.baskevilla.sk/sk/
Kontaktovať ubytovateľa:
Vaše meno:
Váš email: *)
Správa pre ubytovateľa:
Kontrolné čislo: 74355
Zapíšte číslo: *)

*) povinné údaje
17. novembra 305/23
914 51 Trenčianské Teplice

Telefón:
+421 903 767 853

WWW stránka (nové okno): http://www.baskevilla.sk/sk/
Fotogaléria
Obázok 2Obázok 3Obázok 4

© lodge.sk 2002 - 2021