Domov  >> Región Tatry

Ubytovanie Svit Podskalka

Lokalita:Lokalita Vysoké Tatry - Svit
Región:Tatry
Okres: Poprad
Typ zariadenia:Privát
Celková kapacita:23 lôžok
Cena od:15,00 € osoba/noc
Kontaktovať ubytovateľa
Obrázok 1
Ponúkame ubytovanie v súkromí rodinného domu pod Vysokými Tatrami v meste Svit okres Poprad. Ubytovanie Svit Podskalka. Privát pod Tatrami ubytovanie v 4 samostatných izbách s kapacitou 19 lôžok a jednom 4 lôžkovom apartmáne. Celková kapacita ubytovania je 23 osôb. Samostatné izby umožňujú ubytovať jednotlivcov aj skupiny.

Samostatná 5-lôžková izba bez balkóna + (2x prístelka) , 3-lôžková izba bez balkóna, 4-lôžková izba s balkónom + (1x prístelka), 3-lôžková izba s balkónom + (1x prístelka). Dve izby majú vlastnú kúpeľňu, dve izby spoločnú kúpeľňu. Na všetkých izbách je televízor.

4-lôžkový apartmán s kúpeľňou a sprchovacím kútom + 2 x WC, s kompletne vybavenou kuchyňou, so samostatným vchodom a súkromným vonkajším zastrešeným sedením.

Pre ubytovaných hostí je pripravená plne vybavená kuchyňa, aj posilňovňa. Pre zabezpečenie maximálneho komfortu a pohodlia ubytovaných hostí nechýba ani záhradný altánok s vonkajším posedením a možnosťou grilovania. V celom objekte je wifi internet. Ubytovanie má samostatný vchod a bezplatné parkovanie.

Stravovacie služby:
V našom ubytovaní neposkytujeme stravovanie (bez stravy).
Pre ubytovaných hostí je pripravená plne vybavená kuchyňa. Nájdete tu základné vybavenie kuchyne. V kuchyni nájdete všetko potrebné na zabezpečenie vlastného stravovania.

Záhradný altánok je v letných mesiacoch ako stvorený na príjemné posedenie. Pre ubytovaných hostí máme pripravené posedenie v záhradnom altánku, kde si môžu grilovať, opekať, uvariť guláš, relaxovať a posedieť na čerstvom tatranskom vzduchu.

Popis okolia:
Ubytovanie má ideálnu polohu na výlety do Vysokých Tatier a je v blízkosti lyžiarskeho strediska Lopušná dolina (v blízkosti sú až 3 lyžiarske strediská). Táto lokalita je známa krásnym lesným prostredím Lopušnej doliny, ktorá je vyhľadávaná na turistiku a cyklistiku.

Priamo v meste Svit je krytá plaváreň, alebo si môžete oddýchnuť a relaxovať v 11 km vzdialenom AQUAPARKU AquaCity Poprad.

Cenník:
od 15 € - osoba / noc

Ponúkame celoročné ubytovanie. Ubytovanie na Vianoce (Vianočný pobyt), ubytovanie na Silvester (Silvestrovský pobyt). Môžete u nás stráviť letnú aj zimnú dovolenku a radi vás privítame aj na jarné prázdniny, alebo Veľkú noc (Veľkonočný pobyt). Ponúkame aj ubytovanie na víkend (víkendový pobyt).

Ceny ubytovania sú za osobu / noc ponúkame ubytovanie pre dvoch, ubytovanie pre rodiny s deťmi, turistov a obchodných cestujúcich. Ponúkame aj ubytovanie na jednu noc.

Ďalšie informácie na našej web stránke: www.ubytovaniesvit.sk
Kontaktovať ubytovateľa:
Vaše meno:
Váš email: *)
Správa pre ubytovateľa:
Kontrolné čislo: 39159
Zapíšte číslo: *)

*) povinné údaje
Ubytovanie Svit Podskalka
Hájová 637/10,
059 21 Svit
okres Poprad
Slovensko

Telefón:
+421 911 457 805
+421 911 669 662

WWW stránka (nové okno): https://www.ubytovaniesvit.sk/
Fotogaléria
Obázok 2Obázok 3Obázok 4Obázok 5Obázok 6Obázok 7Obázok 8Obázok 9Obázok 10Obázok 11Obázok 12Obázok 13Obázok 14Obázok 15

Ubytovanie: v horách,
Typy izieb: trojlôžková, Štvorlôžková, päť a viac lôžková, prístelka, apartmán,
Vybavenie izieb: televízia, internet, balkón, wc, kúpelňa, sprcha,
Športové vyžitie: fitnes,
 
© lodge.sk 2002 - 2021